Piektdiena, 03 Februāris 2017 02:00

ASV piešķirtās kompensācijas, par Vakcīnu izraisītiem veselību bojājumiem - 2014 gada decembris

Autors 
Novērtēt
(0 balsis)

2014 gada, 4 decembrī, notika ASV Advisory Commission on Childhood Vaccines sēde. Oficiālā lapa TE. Sēdes laikā tika pieņemts dokuments, kur nopublicēti saņemtie pieteikumi, izskatītās lietas un piešķirtās kompensācijas National Vaccine Injury Compensation Program, mājas lapa un informācija par programmu pieejama TE. Nopublicēti dati par pieejams TE. Atbilstoši šim dokumentiem ASV iedzīvotāji visvairāk cieš no Pretgripas Vakcīnas.

browsecNezinu, kā Tev no Latvijas (vai citviet Pasaulē), bet man no Lielbritānijas šo lapu never vaļā, bez ASV proxy. Iespējams, ka Tu izmanto ASV proxy, tad Tev nebūs grūtības. Ja nē, tad lai tai varētu piekļūt izmantoju Browsec Chrome paplašinājumu, kas windows ir pieejams TE, bet MACiem TE. Pirms uzspiest uz saites - ieslēdz Browsec un izvēlies United States, kā parādīts bildē.

Lūdzu pievērs uzmanību par kādām kaitēm tiek piešķirtas kompensācijas.

Tev ir jāņem vērā, ka ne visi vecāki zina par šo programmu, tāpēc ne visi cietušie ir iekļauti.

Vairāk par šo programmu un problēmām ar to būs atsevišķā nodaļā.

Slimības, ko izraisīja vakcīnas un par ko saņēma kompensācijas. Pašā apakšā oriģināldokuments. 

Laika posmā no 2014 gada 16 augusta līdz 2015 gada 15 novembrim, tika iesniegtas 180 lietas uz kompensāciju. No tām tika kompensētas 134. Slimības, blakusefekti, bojājumi par kuriem tika izmaksātas kompensācijas. Iekavās saīsinājums, kas lietots atskaitē:

 • Guillain-Barré syndrome (GBS), neuromuscular symptoms, fibromyalgia, permanent myalgia, arthralgia, demyelinating polyneuropathy, Chronic Inflammatory Demyelinating Polyneuropathy, brachial neuritis, sensorineural hearing loss, rheumatoid arthritis, transverse myelitis, optic neuritis, acute disseminated encephalomyelitis, shoulder injury, cervical transverse myelitis, bell`s palsy, severe sensory motor polyneuropathy, bilateral peripheral neuropathy, death, shingles (herpes zoster), neuropathic demyelination, thrombocytopenic purpura, systemic lupus erythematosus, illness involving progressive respiratory distress resulting in death, anaphylaxis, chronic cross-reactive allergies, seizures secondary to acute demyelinating encephalomyelitis, peripheral neuropathy, "anaphylaxis or anaphylactic shock, injuries to respiratory tract and esophagus, and/or brachial neuritis", steroid myopathy, encephalopathy or encephalitis, myasthenia gravis, fatigue, muscle weakness, eyelid drooping, fatigue induced diplopia, severe asthma, chronic sinus disease, deltoid bursitis, brachial plexopathy, streptococcal a infection, streptococcal toxic shock syndrome, multi-organ failure, myelitis, tic disorder, seizures, progressive multifocal motor neuropathy, 

Vakcīnas, kas izraisīja bojājumus. Abriviatūru atšifrēšanai izmantots Idaho Department of Health and Welfare publicētais dokuments - Vaccine Names and Abbreviations, kas pieejams TE:

 • FLU - pretgripas;
 • Tdap - tetanus, diphtheria, and pertussis. Latviski - stingumkrampjiem, difteriju un garo klepu;
 • MMR - Combination vaccine: measles, mumps and rubella. Latviski: kombinētā vakcīna pret - Masalas, epidēmiskais parotīts, masaliņas; 
 • Hib - Haemophilus influenzae type B. Latviski - b tipa Haemophilus influenzae infekcija; 
 • Varicella. Vējbakas; 
 • Tdap - tetanus, diphtheria, and pertussis. Latviski - stingumkrampjiem, difteriju un garo klepu; 
 • MCV - Meningococcal meningitis vaccine. Latviski - Meningokoku meningīta vakcīna; 
 • IPV - Inactivated polio virus vaccine. Latviski - Inaktivēta poliomielīta vīrusa vakcīna; 
 • HepA - hepatīts A; 
 • Hep B. Hepatīts B; 
 • DTaP - Combination vaccine: diphtheria, tetanus and acellular pertussis. Latviski - Kombinētā vakcīna pret - difteriju, stingumkrampjiem un acelulārā garo klepu; 
 • PCV - Pneumococcal Polysaccharide Vaccine. Latviski - Pneimokoku polisaharīdu vakcīnu; 
 • HPV - human papilloma virus. Latviski - Cilvēka papilomas vīruss. Gardasil; 
 • Td - tetanus, diphtheria. Latviski - stingumpkrapjie, difteriju; 

Kā var redzēt no tabulas - visbiežāk bojājumi rodas no pretgripas vakcīnas. Interesanti ir kas cits - atbilstoši statistikai - iesniegts tika 142 prasības, 117 no tām kompensētas, bet tikai 92 lietas parādās dokumentos. Interesanti ir tas, kāpēc un kādas lietas - diagnozes, netika iekļautas šajā atskaitē.

Visu ziņojumu var lasīt zemāk pdf formātā. Ja vēlies skatīt šo dokumentu jaunā logā visā izmērā vai vēlies to lejupielādēt sev, nospied TE.

Lasīts 1334 reizes Pēdējo reizi labots Otrdiena, 18 Jūlijs 2017 14:34
9 klases

Kā kaislīgs smēķētājs, stipras kafijas/tējas dzērājs nekad nestaigās ar baltiem zobiem, veltot 5 minūtes zobu tīrīšanai ik pēc 4 gadiem, tā Tauta nekad nedzīvos Taisnīgā, sakārtotā un Brīvā Valstī, veltot Valsts attīstībai 5 minūtes, ik pēc 4 gadiem nobalsojot Vēlēšanās.

Mājaslapa: www.idealavalsts.lv
Ienāc, lai atstātu komentāru

Tiešsaistes Tirdzniecības Centra - TiTiCe - Jaunākās preces

Top