Piektdiena, 27 Janvāris 2017 02:00

Jelgavas biznesa inkubators uzsācis savu darbu

Autors 
Novērtēt
(0 balsis)

Piektdien, 27.janvārī Jelgavā, Peldu ielā 7 ar svinīgu pasākumu tika atklāts Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) Jelgavas biznesa inkubators – viens no 14 LIAA biznesa inkubatoriem reģionos. Tā atklāšanas pasākumā jaunos uzņēmējus un viesus uzrunāja LIAA direktors Andris Ozols, Jelgavas pilsētas domes priekšsēdētājs Andris Rāviņš, kā arī LIAA Jelgavas biznesa inkubatora vadītājs Ņikita Kazakevičs.

Pasākuma laikā esošajiem un topošajiem uzņēmējiem, kā arī citiem interesentiem bija iespēja uzzināt biznesa inkubatora darbības pamatprincipus, apskatīt tā telpas, iepazīties ar biznesa inkubatora sadarbības partneriem, kā arī iegūt informāciju par LIAA biznesa inkubatora attīstības plāniem Jelgavā un tā darbības teritorijā – Auces, Dobeles, Tērvetes, Jelgavas un Ozolnieku novados.

Ar cieņu,
Vineta Vilistere - Lāce
Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra
Pērses iela 2, Rīga, LV-1442
Tālrunis: 67039472
Mobilais: 26399995
Fakss: 67039401

www.liaa.gov.lv
Twitter.com: LIAALatvija

Lasīts 1525 reizes Pēdējo reizi labots Otrdiena, 18 Jūlijs 2017 12:58
9 klases

Kā kaislīgs smēķētājs, stipras kafijas/tējas dzērājs nekad nestaigās ar baltiem zobiem, veltot 5 minūtes zobu tīrīšanai ik pēc 4 gadiem, tā Tauta nekad nedzīvos Taisnīgā, sakārtotā un Brīvā Valstī, veltot Valsts attīstībai 5 minūtes, ik pēc 4 gadiem nobalsojot Vēlēšanās.

Mājaslapa: www.idealavalsts.lv
Vairāk šajā kategorijā: 125 pieteikumi Biznesa inkubatoriem »
Ienāc, lai atstātu komentāru

Tiešsaistes Tirdzniecības Centra - TiTiCe - Jaunākās preces

Top