Piektdiena, 03 Februāris 2017 02:00

Kāda ir Valsts Jēga?

Autors 
Novērtēt
(0 balsis)

Lai vienotos par vienotu Ideālās Valsts koncepta izpratni, masu informācijas līdzeklis - "Ideālā Valsts" izsludina konkursu "Kāda ir Valsts jēga?"

  • Lai uzbūvētu Iekārtu ir nepieciešams zināt - kādiem mērķiem/uzdevumiem tā kalpos, kādas problēmas tā risinās. Atbilstoši izvirzītajiem uzdevumiem un problēmām tiek konstruēta ēka.
  • Ja gribi paēst brokastis, Tu pārdomāsi Recepti - ēdiena sastāvdaļas. Ja vēlies sasniegt noteiktus rezultātus ar savu diētu, Tu noteikti izzināsi, izanalizēsi un tad izvēlēsies tos indegrientus, kas atbilst Tavām vajadzībām.
  • Lai vai ko vēlēsies darīt un sasniegt, Tu vienmēr izzināsi maksimāli daudz par To un atbilstoši savām vajadzībām Tu apkoposi indegrientus un sāksi savu nodomu realizāciju.

kadajegavalstijTā notiek ar visu, kas Tev ir svarīgi, izņemot - Valsti.

Vai Tev pašam ir savas domas priekš kam ir Vajadzīga valsts? Kāda jēga ir Valstij? Ko valstij vajadzētu darīt? Kas ir Valsts?

Lai atbildētu uz šo jautājumu masu informācijas līdzeklis "Ideālā Valsts" sadarbībā ar garšvielu tirgotāju Aromata un eVeikalu Meistardarbnīca izsludina konkursu "Kāda ir Valsts Jēga?". Balvu fonds 1500Eur, kas tiks sadalīts starp vairākiem labāko atbilžu iesūtītājiem.

Konkursa Noteikumi:

Konkursā var piedalīties ikviens, kas var formulēt savas domas rakstiski. Konkursā var iesniegt vairākus variantus. Tas ir iesākt ar vienu domu, tad to izstrādāt tālāk un tālāk. Savas domas būtu vēlams publicēt "Ideālās Valsts" forumā - TE.

Tomēr, ņemot vērā, ka ne visi gribēs reģistrēties, varat atstāt savas domas Facebook komentāros zem šī posta. Tomēr ar to Jūs automātiski atļaujat pārpublicēt Jūsu domas apkopojošā materiālā saglabājot visas autortiesības aiz Jums.

Uzvarētāju noteikšana.

Uzvarētāju noteikšana notiks ar balsošanas palīdzību. Tiks izveidotas aptaujas un katrs varēs nobalsot par sev iepatikušos formulējumu. Tie formulējumi, kas saņems visvairāk balsu, arī iegūs balvas. Pēdējā balsošana notiks 2017 gada 28 februārī. Uzvarētāju pasludināšana notiks 1. martā.

Balvu Fonds.

Balvu Fonds ir 1500€. Balvas nodrošina Debešķīgo Garšu pasaule "Aromata", "eVeikalu Meistardarbnīca" un "Ideālā Valsts".

  • AROMATA dāvās 1 - 50€ dāvanu karti, ko varēs iztērēt Aromata veikalā Tiešsaistes tirdzniecības centrā TE. Veicam Piegādi visā Valstī;
  • eVeikalu Meistardarbnīca dāvās 3 uzvarētājiem mājaslapas 450€ vērtībā;
  • Ideālā Valsts nodrošinās 5 reklāmas kampaņas balvas 1000€ vērtībā "Ideālajā Valstī" un partneru mājaslapās. Lielā balva 500€. Otrās vietas ieguvējs iegūs 300€. Trešās vietas ieguvējs iegūs 100€. Ceturtās un piektās vietas ieguvējs iegūs katrs pa 50€.

Debebešķīgo Garšu Pasaule

AROMATA

stimulē idejisko pasauli

"Ideālā Valsts"

AromataGaršvielas ir, kas vairāk par ēdiena uzlabošanu. Garšvielas izdaiļo, izraibina un dažādo Cilvēka dzīvi un garšas pieredzi. Aromata piedāvā garšvielas dažādām gaumēm - asas un maigas, sāļas, skābas un saldas. Gaļām, zivīm, dārzeņiem, konditorejai.

Svaigas, tīras garšvielas, garšvielu maisījumi un garšvielas panējumiem, Jūsu iemīļoto ēdienu pagatavošanai, bez ķīmijas, ģmo un konservantiem.

AROMATA garšvielas izlolo, sagatavo, aprobē un izmēģina ēdienu pagatavošanā, pārtikas tehnologs ar 25+ gadu pieredzi profesijā. Mūsu preci var aplūkot un iegādāties TE

Lasīts 3271 reizes Pēdējo reizi labots Otrdiena, 18 Jūlijs 2017 12:53
9 klases

Kā kaislīgs smēķētājs, stipras kafijas/tējas dzērājs nekad nestaigās ar baltiem zobiem, veltot 5 minūtes zobu tīrīšanai ik pēc 4 gadiem, tā Tauta nekad nedzīvos Taisnīgā, sakārtotā un Brīvā Valstī, veltot Valsts attīstībai 5 minūtes, ik pēc 4 gadiem nobalsojot Vēlēšanās.

Mājaslapa: www.idealavalsts.lv
Vairāk šajā kategorijā: « Pateicība no Šefpavāra Izloze
Ienāc, lai atstātu komentāru

Tiešsaistes Tirdzniecības Centra - TiTiCe - Jaunākās preces

Top