Pirmdiena, 24 Aprīlis 2017 00:00

LIAA Biznesa inkubatora dalībnieks iegūst prestižu dizaina apbalvojumu

Written by 
Rate this item
(0 votes)

Railis Design zīmola greznais ēdamgalds SARMA ieguvis pasaules mēroga dizaina apbalvojumu - prestižo Itālijas «Silver A’Design Award 2016» balvu kategorijā «Mēbeļu, interjera priekšmetu un mājlietu dizains». 

Konkurss «A’Design Award & Competition» notiek Itālijā un ir pasaulē lielākais un daudzpusīgākais starptautiskais ikgadējais dizaina konkurss, kas godina izcilību dizainā un veicina tā atpazīstamību. Balvu ieguvējus nosaka starptautiska žūrijas komisija, kurā darbojas dažādu jomu eksperti. Visus konkursa uzvarētājus var apskatīt šeit: https://competition.adesignaward.com/winners.php

Zīmols Railis Design ir Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) Radošo industriju inkubatora dalībnieks, kur iegūst konsultācijas, apmācību un citus pakalpojumus ar ES līdzfinansējumu uzņēmējdarbības turpmākai attīstībai.

LIAA izveidotie biznesa inkubatori darbojas visā Latvijā. Inkubatori sniedz atbalstu personām un komersantiem, nodrošinot uzņēmējdarbības uzsākšanai un attīstībai nepieciešamo vidi, konsultācijas, apmācības un pasākumus par vispārīgiem uzņēmējdarbības jautājumiem, mentoru atbalstu un grantu līdzfinansējumu. Informācija par LIAA biznesa inkubatoriem un pieteikšanās kārtību pieejama LIAA mājas lapā.

Zīmols Railis Design, Latvijā izgatavo dizaina mēbeles, iedvesmu smeļoties no Islandes sūrās dabas, par pamatu saviem dizaina risinājumiem ņemot vulkānu izvirdumu palieku formas un krāsas, tās kombinējot ar augstvērtīgiem kokmateriāliem un krāsainiem metāliem, rezultātā radot greznas mēbeles un dizaina priekšmetus.  Vairāk informācijas:

https://www.facebook.com/RailisDesign/

 

 

Read 1041 times Last modified on Otrdiena, 18 Jūlijs 2017 07:34
9 klases

Kā kaislīgs smēķētājs, stipras kafijas/tējas dzērājs nekad nestaigās ar baltiem zobiem, veltot 5 minūtes zobu tīrīšanai ik pēc 4 gadiem, tā Tauta nekad nedzīvos Taisnīgā, sakārtotā un Brīvā Valstī, veltot Valsts attīstībai 5 minūtes, ik pēc 4 gadiem nobalsojot Vēlēšanās.

Website: www.idealavalsts.lv
Login to post comments

Tiešsaistes Tirdzniecības Centra - TiTiCe - Jaunākās preces

Top