Sestdiena, 29 Aprīlis 2017 03:00

Netīrās Vakcīnas

Autors 
Novērtēt
(1 Balss)

Pilnīgi visas vakcīnas ko testēja saturēja vielas, kas nav pavaddokumentācijā un kuras ir saistītas ar Vēzi un autoimūnām slimībām.

Latvijas Valsts un Nevalstiskās organizācijas, kā arī masu mediji nepārtraukti apgalvo, ka vakcīnu sastāvā ir tikai aktīvās vielas, konservanti un stabilizatori. Publikācijā Vakcīnu Sastāvs, pieejams TE, nodemonstrējām, ka vakcīnu sastāvs ir daudz bagātāks par to, ko apgalvo SPKC un citi avoti. Pētījumā, kas publicēts International Journal of Vaccines and Vaccination, pētījums pieejams TE.

Pētījuma autors - Vitae of Dr. Antonietta M. Gatti, CV pieejams TE, konstatēja:

The analyses carried out show that in all samples checked vaccines contain non biocompatible and bio-persistent foreign bodies which are not declared by the Producers, against which the body reacts in any case. This new investigation represents a new quality control that can be adopted to assess the safety of a vaccine. Our hypothesis is that this contamination is unintentional, since it is probably due to polluted components or procedures of industrial processes (e.g. filtrations) used to produce vaccines, not investigated and not detected by the Producers. If our hypothesis is actually the case, a close inspection of the working places and the full knowledge of the whole procedure of vaccine preparation would probably allow to eliminate the problem.

Pētnieki konstatēja - testi uzrādīja, ka visi pārbaudītie vakcīnu paraugi saturēja nebioloģiskas sastāvdaļas, ko ražotājs nebija uzskaitījis un uz ko cilvēka ķermenis reaģē jebkurā gadījumā. Šis pētījums ir demonstrācija jaunam kvalitātes kontroles mehānismam, ko var izmantot pārbaudaut vakcīnu drošumu. Uzskatām, ka šie piemaisījumi nav speciāli ieviesti, bet izceļas no ražošanas procesu netīrajiem komponentiem, kas nav izmeklēti un fiksēti. Ja mūsu hipotēze ir patiesa, tad ražošanas procesu inspekcija un pilnīga izpratne par ražošanas procesu ļaus atrisināt šo problēmu.

Pētījuma pilns teksts zemāk:

 

Lasīts 554 reizes Pēdējo reizi labots Otrdiena, 18 Jūlijs 2017 10:24
9 klases

Kā kaislīgs smēķētājs, stipras kafijas/tējas dzērājs nekad nestaigās ar baltiem zobiem, veltot 5 minūtes zobu tīrīšanai ik pēc 4 gadiem, tā Tauta nekad nedzīvos Taisnīgā, sakārtotā un Brīvā Valstī, veltot Valsts attīstībai 5 minūtes, ik pēc 4 gadiem nobalsojot Vēlēšanās.

Mājaslapa: www.idealavalsts.lv
Ienāc, lai atstātu komentāru

Tiešsaistes Tirdzniecības Centra - TiTiCe - Jaunākās preces

Top