Piektdiena, 03 Februāris 2017 02:00

Ideālā Valsts nav iespējama bez zināšanām

Autors 
Novērtēt
(2 balsis)

Diemžēl Valsts iestādēs strādājošie profesionāļi, būdami pilnīgi pārliecināti, ka neviens negrib izdarīt citam pāri, ja tam nav pamatīgs iemesls, jo paši dzīvo pēc šāda principa, neiedomājas, ka pasauulē ir dažādi cilvēki un tas, kas nav pieņemams Tev ir pilnīgi saprotams un pieņemams citam. Tā nav konspirācijas teorija, ieklausies pati/pats, ko saka oficiāli bagātākais cilvēks Bils Geits CNN Indijas raidījumā - žurnālists saka un tad jautā - 10 miljardi dolāru, tiks tērēts uz vakcīnām nākošajos 10 gados, ko tas nozīmē. Uz ko Bills Gates atbild. Ieklausies uzmanīgi:

 

Šajā dekādē, mēs ticam (kas mēs?) neticamu progresu var sasniegt. Ieviešot jaunas vakcīnas un nodrošinot to pieeju visiem bērniem, mēs varam samazināt mirstošo bērnu skaitu, kas mirst katru gadu, apmēram no 9 miljoniem uz pusi. Papildus priekšrocības - slimību samazināšanās, populācijas izaugsmes samazināšanās. Tas ļautu sabiedrībai (Latvijai) parūpēties par sevi pašu, kad tas tiek ievests.

Stop, stop, stop - kā vakcīna, kas izglābj cilvēku dzīvības, var palīdzēt samazināt populācijas izaugsmi? Kā vakcinācija var palīdzēt samazināt populāciju - iedzīvotāju skaitu? Domā Bill Gates pārteicās? Nē. Te ir vēl interesantāks viņa citāts. 2010 gadā, Bill Gates uzstājās Zinātniskā forumā TED Talks. Saite uz oficiālo mājaslapu un lekciju TE. Viņš uzstājas ar lekciju - Innovating to zero. Latviski - ieviest inovācijas līdz 0. Savu lekciju viņš sāk ar vārdiem - šodien runāšu par enerģiju un klimatu. Tas var izskatīties pārsteidzoši, jo mans darbs fondā pārsvarā ir par vakcīnām un sēklām. Lietas, ko mums vajag ieviest, lai palīdzētu nabadzīgākajiem 2 miljardiem iedzīvotāju - dzīvot labāk. Bet enerģija un klimats ir ekstremāli svarīgs šiem cilvēkiem, patiesībā, vairāk svarīgs nekā citiem uz šīs planētas. Klimatam paliekot sliktākam nozīmē, ka pēc vairākiem gadiem, to augi vairs neaugs - būs pārāk daudz lietus, būs nepietiekami lietus, lietas mainīsies tādā veidā, ka viņu trausla vide tos nevarēs uzturēt. Tas novedīs pie badošanās, pie neskaidrības un nemieriem. Klimata izmaiņas tiem būs drausmīgas. Enerģija tiem ir svarīga. 

Tātad ideja skaidra - 2 miljardiem cilvēku ir japalīdz, jo tos gaida katastrofālas klimata izmaiņas. Kā mēs redzējām no iepriekšējās intervijas - vakcīnas palīdzēs samazināt populācijas izaugsmi, kas palīdzēs sabiedrībai izdzīvot - mazāk cilvēku, mazāk problēmu. Un te runājot par klimata izmaiņām, Bill Gates saka, ka CO2 ir jāsamazina. Un piedāvā savu Formulu:

inovatingtozero

CO2 formula sastāv no:

inovatingtozero2

Cilvēku skaits pareizināts uz servisiem uz vienu cilvēku, kas pareizināts ar nepieciešamo enerģiju, lai saražotu šo servisu un pareizināts ar CO2 vienību uz nepieciešamo enerģiju. Lekcijas 4 minūtē viņs saka - formula sastāv no 4 faktoriem un mazliet reizināšanas. Tātad kreisajā pusē mums ir CO2, ko vēlaties samazināt līdz 0, un tas būs balstīts uz cilvēku skaita, uz servisiem, ko katrs cilvēks izmanto, enerģija, kas nepieciešama šim servisam un CO2, kas rodas saražojot šo enerģiju. Paskatīsimies uz katru no šiem rādītājiem un paskatīsimies, kā mēs to varam samazināt līdz 0. Iespējams, ka kādu no šiem cipariem mums būs jādabū ļoti tuvu 0, Atbilstoši augstskolas algebrai.

Ieklausies, kā pēc šiem vārdiem zāle sāk smieties un reaģēt - 2.30. Un tad Bill gates turpina tālāk - pirmkārt mums ir populācija (cilvēku skaits). Šodien pasauli apdzīvo 6.8 miljardi cilvēku, kas sasniegs 9 miljardus. Ja mēs paveiksim milzīgi lielu darbu ar jaunām vakcīnām, veselības sistēmu, reproduktīvo veselības pakalpojumiem (aborti), iespējams mēs samazināsim to par, iespējams 10 līdz 15 %, bet tik un tā palielināsies par 1,3.

Un tālāk runā par nākošo faktoru. Grūti ir noticēt kaut kam tādam, tāpēc papildus galerijā apakšā ir ekrānbildes no šīs lekcijas, no ficiālās mājas lapas ar visiem apakštitriem - Tev nevajag man ticēt, paņem iztulko un padomā pats par ko pasaules bagātākais cilvēks saka.

1974. gadā ASV tika pieņemts valdībā - National Security Study Memorandum 200: Implications of Worldwide Population Growth for U.S. Security and Overseas Interests (NSSM200), ko izstrādāja Kisindžers. Vairāk info TETETE, un oriģināls pieejams ASV valdības iestādes mājaslapā TE. Protams, ka tas bija klasificēts dokuments, bet ilgā cīņā to padarīja publisku 1989. gadā.

Galvenā ideja - Āfrika ir bagāta ar resursiem, populācija aug, tas ir apdraudējums ASV, tāpēc vajag izdarīt visu, lai populācija samazinātos.

Tikai viens citāts no šī dokumenta:

31. The World Population Plan of Action and the resolutions adopted by consensus by 137 nations at the August 1974 U.N. World Population Conference, though not ideal, provide an excellent framework for developing a worldwide system of population/ family planning programs. We should use them to generate U.N. agency and national leadership for an all-out effort to lower growth rates.

Un te nu mēs nonākam atkal pie - kas ir Mehāniskā Cilvēcība. MC - nav Antivakcinācijas kustības pārstāvis. MC ir projekts, lai izveidotu Ideālu Valsti, bet, lai to izveidotu, Tev ir sākumā jāsaprot - kāpēc tā vēl nav izveidota, neskatoties uz fantastiskiem Cilvēka sasniegumiem citās jomās.

Lasīts 3881 reizes Pēdējo reizi labots Otrdiena, 18 Jūlijs 2017 14:38
9 klases

Kā kaislīgs smēķētājs, stipras kafijas/tējas dzērājs nekad nestaigās ar baltiem zobiem, veltot 5 minūtes zobu tīrīšanai ik pēc 4 gadiem, tā Tauta nekad nedzīvos Taisnīgā, sakārtotā un Brīvā Valstī, veltot Valsts attīstībai 5 minūtes, ik pēc 4 gadiem nobalsojot Vēlēšanās.

Mājaslapa: www.idealavalsts.lv
Ienāc, lai atstātu komentāru

Tiešsaistes Tirdzniecības Centra - TiTiCe - Jaunākās preces

Top