Ceturtdiena, 05 Oktobris 2017 00:00

Jautājums mediķu apmācības iestādēm

Written by

Vakcīnas ir drošas, efektīvas un neizraisa veselības bojājumus, izņemot atsevišķus un ļoti retus gadījumus. Tas tā varētu būt, ja apmācības process balstītos uz pilnvērtīgu un vispusīgu informāciju. Lai par to pārliecinātos sazināsimies ar katru mācību iestādi un noskaidrosim - cik daudz un ko mediķi apgūst, lai varētu apgalvot, ka - vakcīnas ir drošas, efektīvas un neizraisa veselības bojājumus, izņemot atsevišķos un ļoti retos gadījumos.

Trešdiena, 27 Septembris 2017 00:00

Tirgotājiem

Written by

Tirgotājiem patreiz dalība projektā ir pilnīgi bez maksas:

 • Bez reģistrācijas maksas;
 • Bez abonentmaksas;
 • Bez komisijas maksas;

Ja pats ievieto preci, bildes, video un labo tās - darbojies bez maksas.

Ja jūti, ka pats nespēj tikt galā ar preču bildēm, preču ievietošanu, preces apraksta veidošanu, vai ja nav laika vai ja nav gribēšanas ar to nodarboties, bet pārdot un saņemt interneta pasūtījumus gribētos, noteikti ieskaties eVeikalu Meistardarbnīcas piedāvājumā TE. Noteikti kaut ko atradīsi.

Ideālās Valsts TiTiCe Domājot par Preču un pakalpojumu pircējiem centīsies Jūsu preci un vai pakalpojumus izvietot pēc iespējas ērtākā un vienkāršā veidā, lai:

 • Pārskatāmi iepazītos ar vietējā ražojuma precēm un pakalpojumiem;
 • To cenām, atlaidēm, akcijām;
 • Iegādāties iepatikušos preci vai pakalpojumu, saņemot to ar kurjersūtījuma starpniecību vai ierodoties personīgi veikalā.

Pārdevējiem, ražotājiem, pakalpojumu sniedzējiem ir savas vajadzības un pircējam savas, tāpēc, katrai no grupām tiks sagatavota paplašinātāka informācija. Ideālā variantā būtu tā, ka katras grupas pārstāvis iepazītos ar otras grupas piedāvājumu, lai tam būtu plašāks ieskats par savām un potenciālajām iespējām, ko sniedz Ideālās Valsts TiTiCe.

Preces vai pakalpojuma sagatavošana realizācijai ir svarīgs uzņēmējdarbības aspekts. Tāpat arī - Preces vai Pakalpojuma pircēja atrašana, piesaistīšana un noturēšana ir uzņēmējdarbības neatņemama sastāvdaļa, kur nepieciešams pilnīgi atšķirīgs zināšanu un pieredzes klāsts no tā, ko ikdienā dara mazais, vidējais vai individuālais uzņēmējs ražojot preci vai sniedzot pakalpojumus.

Tas ir - neatkarīgi no tā cik labs un profesionāls nebūtu maizes cepējs, grāmatvedis, celtnieks, zemnieks, lopkopis utt, tā iespējas iegūt vairāk klientu būs ierobežots ar personīgo izpratni, pieredzi un finansiālajiem līdzekļiem to atrisināt:

 • Par reklāmu, to specifiskajiem veidiem, metodēm, kā sasniegt noteiktu auditoriju, kā izmērīt reklāmas atdevi, lai izvēlētos efektīvāko reklāmu;
 • Laiks mācīties jaunas zināšanas, ieviest jaunas  saviem ienākumiem atbilstošas reklāmas metodes un šo metožu rezultātu pārskatīšanu, analīzi un nepieciešamo izmaiņu veikšanu reklāmas efektivitātes paaugstināšanai;
 • Pārdošanu filiāļu vai tirdzniecības ağentu tīkla paplašināšanu, kas nodrošinātu lielāku potenciālo klienta loku;
 • Naudas līdzekļiem, ko tas var ieguldīt noalgojot cilvēku (patiesībā daudzus cilvēkus) vai uzņēmumu, kas to izdara viņa vietā.

Vai individuālais, mazais vai vidējais uzņēmums to var paveikt? Diemžēl tūkstoškārt - Nē!!!

Tieši tāpēc mazie ir mazie, bet lielie ir lielie. Paņemsim par piemēru Rimi.

Vai Rimi ražo pats?

Galvenokārt - nē. Rimi sadarbojas ar simtiem ražotāju vai vairumtirgotāju un izvieto preces savu veikalu plauktos atbilstoši saviem pircēju piesaistes un reklāmas atzinumiem, trikiem un novērojumiem par to ieturot daļu no pārdotās preces vērtības. Lai palielinātu apgrozījumu atver filiāles tajās vietās, kur no pārdošanā gūtā % būtu izdevīgi uzturēt veikalu. Ja apdzīvotā vieta ir maziņa, Rimi tajā nav. Līdz ar to viens no galvenākajiem Rimi darbības virzieniem ir - Reklāma. Reklāma visur kur - gaisā, uz zemes, ugunī un ūdenī, TV, Radio un avīzēs, visur tur kur cilvēki apgrozās, lai katrs saredz, sadzird un grib nopirkt tieši pie viņiem.

Vai Tu vari to nodrošināt? Bet iedomājies kaut uz mirkli, un atbildi pats sev - kā attīstītos Tavs bizness, ja Tev būtu šāda reklāma:

 • Nekādi - klientu un tirgošanās apjoms nemainītos
 • Negatīvi - klientu un tirgošanās apjoms samazinātos;
 • Pozitīvi - klientu un tirgošanās apjoms palielinātos;

Kas ir Rimi? - Vieta, kur ražotājs izvieto savu preci pārdošanai, ļaujot vietas īpašniekam iekasēt un apstrādāt ienākošos maksājumus, paļaujoties uz Vietas Reklāmas profesionāļu darbu piesaistīt pircējus ar atlaidēm, ko piedāvā pats ražotājs.

Kas ir Ideālās Valsts TiTiCe?

Mājaslapa - Tiešsaistes Tirdzniecības Centrs, kur ražotājs izvieto savu preci pārdošanai, ļaujot iekasēt un apstrādāt ienākošos maksājumus, paļaujoties uz Ideālās Valsts TiTiCe Reklāmas profesionāļu darbu piesaistīt pircējus ar jaunām precēm, produktiem, piedāvājumiem un akcijām, ko piedāvājat. 

Ideālās Valsts TiTiCe preču katalogs ir sadalīts 3 daļās:

 1. Visas Latvijas piegādē preču grupās;
 2. Tirgotāju veikali
 3. Latvijas Pilsētu veikalu izvietojuma.

Preču grupās ir pieejamas preces, ko tirgotāji/ražotāji piedāvā piegādāt visas Latvijas teritorijā.

Padomju grāmatās tiek apgalvots, ka Vakcinācija izraisa Alerģiju. Līdz Oktobra beigām tiks apkopotas grāmatas un nopublicēta pilnīgāka informācija, patreiz tikai ieskats 2 grāmatās.

Otrdiena, 26 Septembris 2017 00:00

Par TiTiCe

Written by

Iedomājies mājas lapu - tiešsaistes Tirdzniecības centru, kur tirgojas visi.

Visi Latvijas un Tavas apkārtnes veikali un veikaliņi, kafejnīcas, ražotāji, amatnieki, zemnieki un pašnodarbinātie. Tavi iemīļotie Tirgotāji.

Sagribējās: Zemnieka desu, zvejnieku zivis vai biezpienu un pienu - pāris klikšķi un iepirkuma grozs jau pilns.

Vēlies paskatīties, ko jaunu tirgo tirgotāji? Pāris peles klikšķi un visas preces Tev ir priekšā - jaunākie ievedumi, pievedumi, atlaides, akcijas un piedāvājumi viss vienuviet nenokāpjot no krēsla, nemērcējoties lietū, nesalstot salā un nepārkarsējoties stundām klejojot un apmeklējot tuvākos un tālākos veikalus un veikaliņus.

Gribi atrast ko specifisku? Ieej veikala kategorijā un aplūko visu pilsētas piedāvājumu vienuviet.  Noskatīji kaut ko? Pāris klikšķi un grozs jau pilns.

Vajag pašam "piemērīt drēbi"? Ļoti labi - piedāvājumu redzēji, cenas zini, nu tik uz priekšu uz veikalu. Tas un daudz kas cits ir iespējams Ideālās Valsts TiTiCe 

Ideālās Valsts TiTiCe tiek veidots:

 • Lai palīdzētu pircējiem iegādāties preces no pašnodarbinātajiem, mazajiem un vidējiem uzņēmumiem no tuvākās un tālākās apkārtnes ar interneta starpniecību;
 • Lai palīdzētu pašnodarbinātajiem, mazajiem un vidējiem uzņēmumiem pārdot vietējā ražotāja vai tirgotāja preces un pakalpojumus tuvākā un tālākā apkārtnē ar interneta starpniecību. 
Otrdiena, 19 Septembris 2017 00:00

SPKC atbildes uz uzdotajiem jautājumiem

Written by

Par poliomielītu
Atbildot uz Jūsu vēstulē uzdotiem jautājumiem par poliomielīta uzraudzību un akūtās šļauganās paralīzes gadījumu uzskaiti, Slimību profilakses un kontroles centrs (turpmāk – SPKC) vēlas informēt, ka saskaņā ar Poliomielīta uzraudzības komisijas (turpmāk – Komisija) nolikumu Komisijas sēde tiek sasaukta gada beigās. Pēdējā Komisijas sēde tika sasaukta 2016. gada 14. decembrī. Detalizētāk ar Komisijas sēdes protokoliem var iepazīties Veselības ministrijas mājas lapā .

Otrdiena, 05 Septembris 2017 00:00

Vēstule ar jautājumiem SPKC

Written by

Pasaules Veselības organizācija ziņo par Vakcīnas izraisītu Polio uzliesmojumu Sīrijā, kur uz 29. augustu jau 39 bērni ir paralizēti.

Studentu un jauniešu SkeptiCafe neļauj uzdot neērtus jautājumus par vakcināciju. Jeb kāpēc nav "Ideālās Valsts".

ASV National Public Radio, 2017 gada 28 jūnijā nopublicēja rakstu ar nosaukumu un apgalvojumu - Mutant Strains Of Polio Vaccine Now Cause More Paralysis Than Wild Polio. Polio vakcīnas mutējošais celms izraisa vairāk paralīzes nekā Dabā cirkulējošais.

Sestdiena, 02 Septembris 2017 00:00

Mediķi apgalvo, ka vakcinācija neizraisa saslimšanu

Written by

Latvijas atbildīgās institūcijas un mediķu pārstāvji nepārtraukti atkārto un uzsver, ka saslimšanas iespēja pēc vakcinācijas - tāda nepastāvot.

Biznesa ideju autori un jaundibināti komersanti šā gada 12. septembrī Ziemeļlatgales biznesa un tūrisma centrā Balvos aicināti uz bezmaksas konsultāciju par biznesa inkubatoros pieejamo atbalstu. Būtiskākais atbalsts topošajiem un jaunajiem uzņēmējiem ir biznesa uzsākšanai nepieciešamā vide, konsultācijas, apmācības un pasākumi, mentoru atbalsts, kā arī pakalpojumu līdzfinansējums 50% apmērā, piemēram, zīmola, mājaslapas izstrāde, prototipa izgatavošanai, telpu nomai u.c.