Vakcinācija

Vakcinācija (55)

ApakšKategorijas

Vakcīnu izraisītie veselības bojājumi

Vakcīnu izraisītie veselības bojājumi (5)

Component ImageComponents are larger extensions that produce the major content for your site. Each component has one or more "views" that control how content is displayed.In the Joomla! administrator there are additional extensions suce as Menus, Redirection, and the extension managers.

Aplūkot...
Pētījumi, kuru neesot

Pētījumi, kuru neesot (2)

Media ImageModules are small blocks of content that can be displayed in positions on a web page. The menus on this site are displayed in modules. The core of Joomla! includes 17 separate modules ranging from login to search to random images. Each module has a name that starts mod_ but when it displays it has a title. In the descriptions in this section, the titles are the same as the names.

Aplūkot...
Tas, ko Tev nestāsta

Tas, ko Tev nestāsta (17)

Content modules display article and other information from the content component.

Aplūkot...
Viedokļi, Atklātās vēstules, Raidījumi, Diskusijas, Preses konferences

Viedokļi, Atklātās vēstules, Raidījumi, Diskusijas, Preses konferences (3)

User modules interact with the user system, allowing users to login, showing who is logged in, and showing the most recently registered users.

Aplūkot...
Vēsturiskie Artefakti

Vēsturiskie Artefakti (0)

These modules display information from components other than content and user. These include weblinks, news feeds and the media manager.

Aplūkot...
Alerģija

Alerģija (21)

Utility modules provide useful functionality such as search, syndication, and statistics.

Aplūkot...
Oficiālā Pozīcija

Oficiālā Pozīcija (0)

Navigation modules help your visitors move through your site and find what they need.

Menus provide your site with structure and help your visitors navigate your site.  Although they are all based on the same menu module, the variety of ways menus are used in the sample data show how flexible this module is.

A menu can range from extremely simple (for example the top menu or the menu for the Australian Parks sample site) to extremely complex (for example the About Joomla! menu with its many levels). They can also be used for other types of presentation such as the site map linked from the "This Site" menu.

Breadcrumbs provide users with information about where they are in a site.

Aplūkot...

5 Saeimas deputāti: Inguna Sudraba (NSL), Nellija Kleinberga (LRA), Jūlija Stepaņenjo (S), Aivars Meija (NSL), Varis Krūmiņš (LRA) 16.novembrī vērsās pie veselības ministres Andas Čakšas ar  jautājumiem par Mātes un bērna veselības uzlabošanas plāna 2018-2020 pasākumiem (turpmāk tekstā – Plāna projekts).

Padomju grāmatās tiek apgalvots, ka Vakcinācija izraisa Alerģiju. Līdz Oktobra beigām tiks apkopotas grāmatas un nopublicēta pilnīgāka informācija, patreiz tikai ieskats 2 grāmatās.

Otrdiena, 19 Septembris 2017 03:00

SPKC atbildes uz uzdotajiem jautājumiem

Autors

Par poliomielītu
Atbildot uz Jūsu vēstulē uzdotiem jautājumiem par poliomielīta uzraudzību un akūtās šļauganās paralīzes gadījumu uzskaiti, Slimību profilakses un kontroles centrs (turpmāk – SPKC) vēlas informēt, ka saskaņā ar Poliomielīta uzraudzības komisijas (turpmāk – Komisija) nolikumu Komisijas sēde tiek sasaukta gada beigās. Pēdējā Komisijas sēde tika sasaukta 2016. gada 14. decembrī. Detalizētāk ar Komisijas sēdes protokoliem var iepazīties Veselības ministrijas mājas lapā .

Otrdiena, 05 Septembris 2017 03:00

Vēstule ar jautājumiem SPKC

Autors

Pasaules Veselības organizācija ziņo par Vakcīnas izraisītu Polio uzliesmojumu Sīrijā, kur uz 29. augustu jau 39 bērni ir paralizēti.

ASV National Public Radio, 2017 gada 28 jūnijā nopublicēja rakstu ar nosaukumu un apgalvojumu - Mutant Strains Of Polio Vaccine Now Cause More Paralysis Than Wild Polio. Polio vakcīnas mutējošais celms izraisa vairāk paralīzes nekā Dabā cirkulējošais.

Sestdiena, 02 Septembris 2017 03:00

Vai tiks izsludināta jauna Epidēmija?

Autors

2013 gada 8 novembrī TVNET rakstīja - Poliomielīta uzliesmojums Sīrijā var apdraudēt arī Eiropu TE. Galvenā raksta Ideja ir tāda, ka Vakcinācijas aptvere samazinājās un līdz ar to palielinās risks. Īsi pēc šī raksta publikācijas 2013 gada 11. novembrī notika Poliomielīta uzraudzības komisijas sēde, kurā tika ziņots:

Sestdiena, 02 Septembris 2017 03:00

Mediķi apgalvo, ka vakcinācija neizraisa saslimšanu

Autors

Latvijas atbildīgās institūcijas un mediķu pārstāvji nepārtraukti atkārto un uzsver, ka saslimšanas iespēja pēc vakcinācijas - tāda nepastāvot.

Piektdiena, 01 Septembris 2017 03:00

Vakcinācija izraisa Polio Epidēmiju Sīrijā!!!

Autors

18. augustā UNICEF mājaslapā tika ziņots, ka vairāk, kā 355 000 bērnu saņēma pret polio vakcīnu. Tai pat rakstā tiek ziņots, ka uz 18 augustu 33 bērni ir saslimuši ar Polio, kas izcēlies no Polio vakcīnas. Uz 1 septembri ziņas bija par 39 gadījumiem. Raksts pieejams TE. Preses relīzē nav teikts vai saslimušie bērni saslima pēc vakcinēšanas vai saslima tie cilvēki, kas atradās ciešā mijiedarbībā ar vakcinētajiem bērniem. 

Piektdiena, 21 Jūlijs 2017 03:00

Par Lateksa Alerģiju

Autors

sprice vakcinaLateksa alerģija. Ir cilvēki, kas sirgst ar šo reto alerģiju. Vakcīnas darbīgā daļa (atbilstoši SPKC), kad tā ir atdalīta un sajaukta ar ķīmiskajiem komponentiem, kas ir it kā veselībai nekaitīgās dozās, tiek iepildīta pudelītēs un aizvākota.

Vāciņa vidū atrodas lateksa blīve, caur kuru tiek ievadīta šprice un kas pēc šprices izvilkšanas neļauj vakcīnā iekļūt nepiederošiem svešķermeņiem. Agrāk, kad pudelītes bija atvērtas un šprice tika ievadīta bez blīves, tā bija milzīga problēma - pudelītēs iekļuva sveši vīrusi, baktērijas un pat pelējums, kas tālāk nonāca cilvēkā, kas pēc tam saslima vai zaudēja veselību. Tas bija iemesls, kāpēc vakcīnās sāka pievienot timesorālu(dzīvsudrabu), formaldehīnu un citas indes, ko SPKC pamato ar - kas ir nepieciešami vakcīnu īpašību saglabāšanai (bildē zemāk).

spkc vakc sastavs

Tomēr vakcīnas sastāvā esošās ķīmiskās vielas iedarbojas uz lateksa blīvi, to saēd un minimālas devas nonāk pašā vakcīnā. Protams, ka šīs vielas neiedarbojas uz smalkajiem neironiem un audien, kā to apgalvo SPKC. Iedomājies, kāda reakcija būs organismam uz lateksa daļiņām vakcīnā, pēc pirmās injekcijas? Kāda reakcija notiks pēc otrās injekcijas vai kad āda sastapsies ar lateksu? Te starp citu slēpjas vēl viens moments - kāpēc, ja vakcīnas ir tik sen apgrozījumā ir tik dažādas izpausmes un nav vienota efekta. Viena un tā pati vakcīna šodien Latvijā atšķiras no tā, ko saņem bērns ASV, Eiropā, Āzijā, Krievijā, Āfrikā utt. Epiģenētika arī spēlē savu lomu, katrai nācijai, tautai ir savs unikāls kods. Un visas vakcinācijas laikā Vakcīnu ražošanas process atšķiras, kā laikā - evolucionē, tā arī no ražotāja uz ražotāju. 2001. gada 8 jūnijā preses relīzē, kas publicēta Latexa Alerģijas Asociācijas mājaslapā TE, ir citāts:

If a drug is sold and stored in vials with a natural rubber stopper, no matter what precautions you take, latex allergens can contaminate that drug. The FDA has asked for evidence that such allergens are present in pharmaceutical vials and that they can induce reactions in individuals already allergic to latex. Now we can provide it to them.

Robert Hamilton, Ph.D., professor of medicine at Johns Hopkins University

Latviski tas skanētu tā - ja zāles tiek glabātas un tirgotas pudelītēs ar gumijas aizbāzni, nav būtiski, kādi piesardzības pasākumi ir veikti, latexa alergēni var nonākt šajās zālēs. Akcentu liekam uz - nav svarīgi kādi piesardzības pasākumi veikti, latexa alergēni, pudelītēs ar latexa aizbāzni var nonākt vakcīnās. FDA (US Food and Drug Administration - ASV Pārtikas un Zāļu kontroles dienests) lūdza pierādījumus, ka šādi alergēni ir farmakaloģiskajās pudelītēs un tie var izsaukt reakciju cilvēkiem, kas ir alerģiski uz lateksu. Tagad mēs varam sniegt pierādījumus tiem.  - Roberts Hamiltons, PhD, John Hopkins University. Saraksts ar vakcīnām ASV, kurās ir Latexa daļas pieejams TE. Prasti runājot - mums paprasīja atrast vakcīnās lateksu, to arī izdarījām - lateksa gabali ir vakcīnās. Atceramies ko teica Richets un Pirquets un iegūstam kopējo sapratni - pirmā vakcīna ar lateksa gabaliņiem vakcīnā padarīja cilvēkbērnu jūtīgu pret latexu, otrā vakcīna izsauc anafilaktisko reakciju, kura atkarībā no intensitātes tika sagrupēta 4 kategorijās, kur anafilaktiskais šoks bija 3 grupā, bet ne 4 - nāve, kā šo terminu lieto tagad.

Von Pirquet, allergy and infectious diseases: a review.

1 lapa no 4

Tiešsaistes Tirdzniecības Centra - TiTiCe - Jaunākās preces

Top