Tas, ko Tev nestāsta

Tas, ko Tev nestāsta (18)

Content modules display article and other information from the content component.

Saslimstība ar Rotavīrusu, no gadu uz gadu variēja, līdz 2015 gadā Latvijā ieviesa Rotavīrusa Vakcīnu. Saslimstība it kā samazinājās, bet šogad saslimstība palielinājās. Lai arī, pēdējie statistikas dati ir par Septembra mēnesi, tomēr, spriežot pēc iepriekšējo gadu pieredzes, neizskatās, ka situācija uzlabosies.

Sestdiena, 29 Aprīlis 2017 03:00

Netīrās Vakcīnas

Autors

Pilnīgi visas vakcīnas ko testēja saturēja vielas, kas nav pavaddokumentācijā un kuras ir saistītas ar Vēzi un autoimūnām slimībām.

Sestdiena, 29 Aprīlis 2017 03:00

Vakcīnu Sastāvs

Autors

Vecajā, labajā SPKC mājaslapā, bija atsevišķa lapa veltīta - Par vakcināciju vecākiem. Nesaprotamu iemeslu dēļ, mājaslapa tika pārtaisīta un informācija ir pazudusi. Tomēr, šis tas vēsturiskais ir saglabājies.

Oficiāli Slimību un Profilakses Kontroles Centrs par vakcīnu sastāvu vecākiem teica - bilde kreisajā pusē.

Kurš Objekts lielāks?

Lidmašīna vai Saule?

Manipulācijas ABC

Piektdiena, 03 Februāris 2017 02:00

ASV lielas pārmaiņas gaidāmas Vakcīnu drošībā

Autors

2017 gada 10 janvārī, New York Daily News nopublicēja rakstu - Trump asks known vaccination skeptic Robert F. Kennedy Jr. to chair commission on vaccine safety. Trums lūdz vadīt vakcīnas drošības komiteju vakcinācijas skeptiķi Reboert F.Kennedy jaunāko. Raksts pieejams TE.

Piektdiena, 03 Februāris 2017 02:00

Dr Wakefieldam - Nobela Prēmiju

Autors

Tiek vākti paraksti, lai izvirzītu Dr Wakefieldu Nobela prēmijai. Ja esi informēts par šī daktera peripētījām, cīņai ar industriju un to cik daudz bērnu viņš ir palīdzējis izārstēt vai atvieglot veselības bojājumus, kas radušies no vakcīnām - nepaliec vienaldzīga/-s.

Parakstīt var TE

24 maijā saņēmu vēstuli no SPKC. Pieļaujot, ka iespējams man nav taisnība un SPKC speciālisti ir profesionāļi un zinoši cilvēki, pakļāvos SPKC spiedienam un lapu atpublicēju ar sekojošu paziņojumu:

vakcinet5gadusPētījuma imesls. Jaunākie pētījumi liecina, ka vakcinācija pret gripu iepriekšējās sezonās var ietekmēt dotās sezonas pretgripas vakcīnas efektivitāti. Līdz šim brīdim nav bijuši veikti pētījumi, lai noteiktu idzīvotāju saslimstību vairāku gadu garumā.

Ir novēroti gadījumi, kad Cilvēkiem, kuri saņem gripas vakcīnu, gadu no gada, samazinās vakcīnu nodrošinošā aizsardzība. Kanādas infekcijas slimību speciālisti saka tādējādi samazinot sabiedrības ticību Vakcīnām un tieši ietekmē veselības vēstījumus par ikgadējo gripas vakcīnu kampaņu.

mc logoIr milzīga problēma ar Vakcināciju - neskatoties uz to, ka Latvijā un citviet pasaulē pastāv likums, kas nosaka, ka vakcinācija izraisa komplikācijas, slimības un pat nāvi - Latvijā un citviet pasaulē NAV NEVIENA mācību iestāde vai kvalifikācijas celšanas kursu, kur sagatavotu speciālistu, kas prastu diagnosticēt vakcīnas saistību ar vienu vai otru slimību. Modernā izglītības sistēma šādus speciālistus nesagatavo. NEVIENU. Atkārtošos - ne Latvijā, ne arī Pasaulē nav ne tikai speciāla kursa, bet studentiem vai praktizējošiem mediķiem, pat stundu netiek mācītas likumdošanā noteiktie vakcināciju bojājumi, to diagnostika un ārstēšana. Līdz ar to - ne dakteri, ne vecāki, ne arī atbildīgo institūciju darbinieki neprot diagnosticēt un ietvert to statistikā. Speciālistu izplatītā informācija par drošību un efektivitāti ir NEPILNĪGA un neatspoguļo reālo situāciju. Tieši šis ir galvenais iemesls tam, ka pastāv Vakcinācijas disidentu kustība, kur dominējoši lielākā daļa Akadēmiski izglītoto dakteru, pētnieku, medmāsu, juristu, žurnālisti un vienkārši vecāki iesaistās savas personīgās pieredzes dēļ

1 lapa no 2

Tiešsaistes Tirdzniecības Centra - TiTiCe - Jaunākās preces

Top