Tas, ko Tev nestāsta

Tas, ko Tev nestāsta (17)

Content modules display article and other information from the content component.

Sestdiena, 29 Aprīlis 2017 00:00

Netīrās Vakcīnas

Written by

Pilnīgi visas vakcīnas ko testēja saturēja vielas, kas nav pavaddokumentācijā un kuras ir saistītas ar Vēzi un autoimūnām slimībām.

Sestdiena, 29 Aprīlis 2017 00:00

Vakcīnu Sastāvs

Written by

Vecajā, labajā SPKC mājaslapā, bija atsevišķa lapa veltīta - Par vakcināciju vecākiem. Nesaprotamu iemeslu dēļ, mājaslapa tika pārtaisīta un informācija ir pazudusi. Tomēr, šis tas vēsturiskais ir saglabājies.

Oficiāli Slimību un Profilakses Kontroles Centrs par vakcīnu sastāvu vecākiem teica - bilde kreisajā pusē.

Kurš Objekts lielāks?

Lidmašīna vai Saule?

Manipulācijas ABC

Piektdiena, 03 Februāris 2017 00:00

ASV lielas pārmaiņas gaidāmas Vakcīnu drošībā

Written by

2017 gada 10 janvārī, New York Daily News nopublicēja rakstu - Trump asks known vaccination skeptic Robert F. Kennedy Jr. to chair commission on vaccine safety. Trums lūdz vadīt vakcīnas drošības komiteju vakcinācijas skeptiķi Reboert F.Kennedy jaunāko. Raksts pieejams TE.

Piektdiena, 03 Februāris 2017 00:00

Dr Wakefieldam - Nobela Prēmiju

Written by

Tiek vākti paraksti, lai izvirzītu Dr Wakefieldu Nobela prēmijai. Ja esi informēts par šī daktera peripētījām, cīņai ar industriju un to cik daudz bērnu viņš ir palīdzējis izārstēt vai atvieglot veselības bojājumus, kas radušies no vakcīnām - nepaliec vienaldzīga/-s.

Parakstīt var TE

Piektdiena, 03 Februāris 2017 00:00

SPKC cenzūras laiks beidzies. Laiks virzīties tālāk...

Written by

24 maijā saņēmu vēstuli no SPKC. Pieļaujot, ka iespējams man nav taisnība un SPKC speciālisti ir profesionāļi un zinoši cilvēki, pakļāvos SPKC spiedienam un lapu atpublicēju ar sekojošu paziņojumu:

vakcinet5gadusPētījuma imesls. Jaunākie pētījumi liecina, ka vakcinācija pret gripu iepriekšējās sezonās var ietekmēt dotās sezonas pretgripas vakcīnas efektivitāti. Līdz šim brīdim nav bijuši veikti pētījumi, lai noteiktu idzīvotāju saslimstību vairāku gadu garumā.

Ir novēroti gadījumi, kad Cilvēkiem, kuri saņem gripas vakcīnu, gadu no gada, samazinās vakcīnu nodrošinošā aizsardzība. Kanādas infekcijas slimību speciālisti saka tādējādi samazinot sabiedrības ticību Vakcīnām un tieši ietekmē veselības vēstījumus par ikgadējo gripas vakcīnu kampaņu.

mc logoIr milzīga problēma ar Vakcināciju - neskatoties uz to, ka Latvijā un citviet pasaulē pastāv likums, kas nosaka, ka vakcinācija izraisa komplikācijas, slimības un pat nāvi - Latvijā un citviet pasaulē NAV NEVIENA mācību iestāde vai kvalifikācijas celšanas kursu, kur sagatavotu speciālistu, kas prastu diagnosticēt vakcīnas saistību ar vienu vai otru slimību. Modernā izglītības sistēma šādus speciālistus nesagatavo. NEVIENU. Atkārtošos - ne Latvijā, ne arī Pasaulē nav ne tikai speciāla kursa, bet studentiem vai praktizējošiem mediķiem, pat stundu netiek mācītas likumdošanā noteiktie vakcināciju bojājumi, to diagnostika un ārstēšana. Līdz ar to - ne dakteri, ne vecāki, ne arī atbildīgo institūciju darbinieki neprot diagnosticēt un ietvert to statistikā. Speciālistu izplatītā informācija par drošību un efektivitāti ir NEPILNĪGA un neatspoguļo reālo situāciju. Tieši šis ir galvenais iemesls tam, ka pastāv Vakcinācijas disidentu kustība, kur dominējoši lielākā daļa Akadēmiski izglītoto dakteru, pētnieku, medmāsu, juristu, žurnālisti un vienkārši vecāki iesaistās savas personīgās pieredzes dēļ

Piektdiena, 03 Februāris 2017 00:00

100 un 1 jautājums par vakcināciju

Written by

100 un 1 jautajums100 un viens jautājums par vakcināciju, kas tika izsūtīts - Latvijas par vakcināšanu atbildīgajām iestādēm. Dažādu apstākļu dēļ, dotajā brīdī nevienas iestādes nosaukums un personālijas netiks nosauktas. MC mērķis ir nevis kaunināt un iznīcināt, bet apzināt problēmu un konstruktīvi risināt. No paša sākuma tika izsūtīti tikai daži jautājumi, kas atbilda iestādes profilam, un gaidītas atbildes. Tad nāca sapratne, ka tas nedos pilnīgu sapratni, tāpēc tika izveidota jauna vēstule ar 100 un 1 jautājumu. Pateikšu atklāti - uzdevums bija saņemt NEVIENU atbildi. Tā tika izsūtīta 50+ adresātiem un ne no viena atbildes netika saņemtas, jo nav NEVIENA cilvēka, kas uz tiem var atbildēt. Uz dažiem jā, bet ne uz visiem. Tā arī ir problēma - cilvēku zināšanu epizodiskums un konkrētu jautājumu uzdošana cilvēkam ar nepilnīgu informāciju, ļauj tam apgalvot vispārpieņemtu lietu, bet nezināt, ka tas kļūdās. Visiem ārstiem māca, ka vakcinācija ir labi un droši, ka cieš minimāls skaits bērnu un apmāca veikt injekciju, apmāca, ko un kā teikt vecākiem, lai tos pierunātu, bet tai pat laikā Latvijā (un citur pasaulē) neapmāca nevienu ārstu - kā diagnosticēt saistību starp vakcīnu, blakusparādību, slimībām, simptomiem un kā to ārstēt. Vienā rokā mums ir apgalvojums jā OK un visi vakcinē, otrā rokā ir tas, ka neviens nezin, kā to diagnosticēt un līdz ar to statistiski, uzrādās, ka vakcīna neko sliktu nedara. Kamēr nebūs speciālistu, kas prot diagnosticēt, kamēr nebūs sistēma, kā diagnosticēt pat to mazumu, kas ielikts Latvijas likumdošanā - tikmēr pastāvēs situācija, ka dakteri svētā pārliecībā apgalvo, ka Vakcinācija ir droša.

1 lapa no 2

Tiešsaistes Tirdzniecības Centra - TiTiCe - Jaunākās preces

Top