Piektdiena, 03 Februāris 2017 02:00

Bažas par Cilvēku Papilomas vīrusa vakcīnu

Autors 
Novērtēt
(1 Balss)

2016 gada janvārī, American College of Pediatrician nopublicēja paziņojumu - New Concerns about the Human Papillomavirus Vaccine, kas ir pieejams lasīšanai TE.

ASV Pediatru Koledža savā rakstā raksta, ka tiem kļuvusi zināma iespējama saistība starp Gardasil lietošanu un priekšlaicīgu menopauzi. Gadījumi ir reti, bet tie esot.

Pediatru koledža apgalvo, ka vakcīna nebija pārbaudīta uz to, kā ilgtermiņā vakcīna iedarbojas uz olnīcām, ne tikai cilvēkiem, bet arī dzīvniekiem - žurkām.

Svarīgi ir tas, ka medicīnas personāls nezinot par saistību starp vakcīnu un priekšlaicīgu menopauzi, tāpēc par sastaptajiem gadījumiem neziņos.

Potenciālais mehānisms tiek postulēts, bāzējoties uz iepriekš noteikto autoimunitātes saslimstībām, kas asociētas ar alumīnija adjuvantu lietošanu, kā arī uz iepriekš dokumentētiem toksikoloģijas novērojumiem žurkām no vēl viena vakcīnu komponenta Polisorbāta 80.

Oriģinālpapīrs Angļu valodā:

Lasīts 724 reizes Pēdējo reizi labots Otrdiena, 18 Jūlijs 2017 13:01
9 klases

Kā kaislīgs smēķētājs, stipras kafijas/tējas dzērājs nekad nestaigās ar baltiem zobiem, veltot 5 minūtes zobu tīrīšanai ik pēc 4 gadiem, tā Tauta nekad nedzīvos Taisnīgā, sakārtotā un Brīvā Valstī, veltot Valsts attīstībai 5 minūtes, ik pēc 4 gadiem nobalsojot Vēlēšanās.

Mājaslapa: www.idealavalsts.lv
Ienāc, lai atstātu komentāru

Tiešsaistes Tirdzniecības Centra - TiTiCe - Jaunākās preces

Top