Otrdiena, 26 Septembris 2017 03:00

Par TiTiCe

Autors 
Novērtēt
(0 balsis)

Iedomājies mājas lapu - tiešsaistes Tirdzniecības centru, kur tirgojas visi.

Visi Latvijas un Tavas apkārtnes veikali un veikaliņi, kafejnīcas, ražotāji, amatnieki, zemnieki un pašnodarbinātie. Tavi iemīļotie Tirgotāji.

Sagribējās: Zemnieka desu, zvejnieku zivis vai biezpienu un pienu - pāris klikšķi un iepirkuma grozs jau pilns.

Vēlies paskatīties, ko jaunu tirgo tirgotāji? Pāris peles klikšķi un visas preces Tev ir priekšā - jaunākie ievedumi, pievedumi, atlaides, akcijas un piedāvājumi viss vienuviet nenokāpjot no krēsla, nemērcējoties lietū, nesalstot salā un nepārkarsējoties stundām klejojot un apmeklējot tuvākos un tālākos veikalus un veikaliņus.

Gribi atrast ko specifisku? Ieej veikala kategorijā un aplūko visu pilsētas piedāvājumu vienuviet.  Noskatīji kaut ko? Pāris klikšķi un grozs jau pilns.

Vajag pašam "piemērīt drēbi"? Ļoti labi - piedāvājumu redzēji, cenas zini, nu tik uz priekšu uz veikalu. Tas un daudz kas cits ir iespējams Ideālās Valsts TiTiCe 

Ideālās Valsts TiTiCe tiek veidots:

  • Lai palīdzētu pircējiem iegādāties preces no pašnodarbinātajiem, mazajiem un vidējiem uzņēmumiem no tuvākās un tālākās apkārtnes ar interneta starpniecību;
  • Lai palīdzētu pašnodarbinātajiem, mazajiem un vidējiem uzņēmumiem pārdot vietējā ražotāja vai tirgotāja preces un pakalpojumus tuvākā un tālākā apkārtnē ar interneta starpniecību. 
Lasīts 180 reizes Pēdējo reizi labots Trešdiena, 27 Septembris 2017 11:17
9 klases

Kā kaislīgs smēķētājs, stipras kafijas/tējas dzērājs nekad nestaigās ar baltiem zobiem, veltot 5 minūtes zobu tīrīšanai ik pēc 4 gadiem, tā Tauta nekad nedzīvos Taisnīgā, sakārtotā un Brīvā Valstī, veltot Valsts attīstībai 5 minūtes, ik pēc 4 gadiem nobalsojot Vēlēšanās.

Mājaslapa: www.idealavalsts.lv
Vairāk šajā kategorijā: Tirgotājiem »
Ienāc, lai atstātu komentāru