Piektdiena, 03 Februāris 2017 02:00

Biznesa ideju autoriem un jaunajiem komersantiem pieejams atbalsts LIAA Rēzeknes biznesa inkubatorā

Autors 
Novērtēt
(0 balsis)

Ar 2016. gada 1. septembri darbu uzsākuši 15 Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) biznesa inkubatori, astoņi no tiem darbosies nacionālas nozīmes centros Daugavpilī, Jēkabpilī, Jelgavā, Jūrmalā, Liepājā, Rēzeknē, Valmierā, Ventspilī, seši reģionālas nozīmes inkubatori būs Talsos, Ogrē, Madonā, Kuldīgā, Bauskā, Siguldā, bet Rīgā – Radošo industriju biznesa inkubators. Rēzeknes biznesa inkubatora pakalpojumi pieejami 11 Latgales pašvaldību uzņēmējiem un uzņēmējdarbības uzsācējiem, tostarp Rēzeknē, Rēzeknes, Viļānu, Rugāju, Balvu, Viļakas, Baltinavas, Kārsavas, Ciblas, Ludzas un Zilupes novados.

Biznesa inkubatorā uzņēmējiem un uzņēmējdarbības uzsācējiem ir iespēja saņemt atbalstu biznesa idejas attīstībai, biznesa plāna izstrādei vai jau esoša jauna uzņēmuma darbības veicināšanai. Inkubatora sniegtā atbalsta mērķis ir attīstīt uzņēmējam tādas prasmes, lai pēc izstāšanās no inkubatora tas spētu patstāvīgi būt konkurētspējīgs un pelnošs.

Inkubatorā varēs iestāties gan fiziskas personas ar biznesa ideju, gan jau esoši komersanti (IK, KS, PS, SIA, AS), kas nav reģistrēti ilgāk par 3 gadiem. Biznesa inkubatoru programmā netiek atbalstītas šādas nozares: zvejniecība un akvakultūra, lauksaimniecības produktu primārā ražošana, tirdzniecība, finanšu starpniecība, komercpakalpojumi, azartspēles. Lai saņemtu atbalstu Rēzeknes biznesa inkubatorā, biznesa idejas autora deklarētajai adresei (pirmsinkubācijā) vai komersanta juridiskajai adresei jābūt Rēzeknes biznesa inkubatora darbības teritorijā. Inkubatorā atbalstu būs iespējams saņemt līdz pat 4 gadiem, ik pēc gada izvērtējot sasniegtos un izvirzot jaunus mērķus komersanta attīstībai.

Pirmsinkubācijā pretendentu pieteikšanās notiek pastāvīgi, bet uzņemšana inkubācijas atbalsta saņemšanai paredzēta vienu reizi ceturksnī. Pirmais pieteikumu iesniegšanas termiņš uzņemšanai inkubatorā ir 2016. gada 20. decembris. Informācija par pieteikšanās kārtību inkubatorā un cita saistoša informācija ir publicēta LIAA mājaslapā sadaļā “Biznesa inkubatori” šeit: http://www.liaa.gov.lv/lv/fondi/2014-2020/biznesa-inkubatori.

Pirmsinkubācijā biznesa ideju autoriem un jaundibinātiem komersantiem atbalsts pieejams līdz 6 mēnešiem:
biznesa idejas sākotnējā novērtējuma izstrāde, biznesa prasmju un iemaņu apguve;
bezmaksas open-office darba vieta;
bezmaksas semināri, apmācības un konsultācijas.

Papildus jau pirmsinkubācijā pieejamajam atbalstam biznesa inkubatorā uzņemtajiem komersantiem pieejams arī šāds atbalsts:
pakalpojumi uzņēmējdarbības nodrošināšanai ar 50% līdzmaksājumu, t.sk. grāmatvedības, telpu nomas, mārketinga, prototipēšanas u.c. komersantam nepieciešamie pakalpojumi;
iespēja saņemt granta finansējumu līdz 5’000 EUR aprīkojumiem, iekārtām, izejvielām, u.tml., līdz 10’000 EUR specifiskiem pakalpojumiem (piem., prototipēšanai, sertificēšanai);
mentoru tīkls ar pieredzējušiem uzņēmējiem un ekspertiem.


Kontaktinformācija:
Rēzeknes biznesa inkubatora vadītāja Skaidrīte Baltace
Vecākā projektu vadītāja Kristiāna Karčevska
Biznesa inkubatoru departaments
Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra

Baznīcas iela 19, Rēzekne, LV-4601
Tālrunis: +371 62401095
Mob. Tālrunis: +371 25676064
e-pasta adrese: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. un Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Lasīts 1296 reizes Pēdējo reizi labots Otrdiena, 18 Jūlijs 2017 13:02
9 klases

Kā kaislīgs smēķētājs, stipras kafijas/tējas dzērājs nekad nestaigās ar baltiem zobiem, veltot 5 minūtes zobu tīrīšanai ik pēc 4 gadiem, tā Tauta nekad nedzīvos Taisnīgā, sakārtotā un Brīvā Valstī, veltot Valsts attīstībai 5 minūtes, ik pēc 4 gadiem nobalsojot Vēlēšanās.

Mājaslapa: www.idealavalsts.lv
Ienāc, lai atstātu komentāru

Tiešsaistes Tirdzniecības Centra - TiTiCe - Jaunākās preces

Top